santiyetabelasi.com "Nas Grup" Şirketler Grubu'na Aittir.

İnşaat Tabelası

İnşaat tabelası şantiye alanlarınızın, inşaat alanlarınızın olmassa olmazlar haline gelmiştir. İş güvenliği levhalarının zorunlu olmasıyla birlikte inşaat tabelası ve şantiye tabelası'da zorunlu hale gelmektedir. Bu nedenle her inşaat ve şantiyede olması gereken bir tabela çeşitidir.

Tabela çeşitleri arasında bulunan şantiye tabelaları genellikle inşaatın yapıldığı arsa üzerinde veya inşaat girişlerinde kullanılmaktadır. İnşaat Tabelasının kullanım alanları genelde arsada yapılmakta olan inşaat ile ilgili bilgilerin görsel olarak aktarılmasıdır. Tabela üzerinde yapılan inşaatın hangi firmaya ait olduğu, mühendis ve mimarları, arsanın parsel bilgileri, inşaat yapımına ait resmi izin bilgileri yer almaktadır. Bu nedenle inşaat tabelası firmalarınızın yapmış olduğu konutlar, iş yerleri vs. şantiyeler için kullanılması gereken çok önemli bir tabela çeşididir. 

İnşaat tabelası, yapılan inşaat veya o alanın tüm özelliklerini anlatan bilgiler, firma logoları vb. gibi bilgilerle doludur. Tabelaların imalatından önce profesyonel bir tasarımla örnek çalışmalar yapılır. Uygun görülmesi halinde yapılacak tabelanın hangi malzeme ile yapılacağına karar verilir. Büyük metal karkas üzerine paslanmaz galvaniz yöntemiyle büyük ve ihtişamlı tabelalar yapılabilir.

Etiketler: inşaat tabelası, inşaat uyarı tabelası, inşaat panosu, inşaat levhası, inşaat tabela fiyatları, insaat tabelasi, inşaat tabelacısı, inşaat levhası, inşaat tabela üretimi